מתי חשוב שהמוצר שלנו ישולב במתנה אותה אנו מעוניינים להעניק לעובדים

מדריך קצר  להצגת מוצר בעיצוב מתנות לעובדים ולקוחות.  

הבחירה לשלב את מוצרי החברה כחלק מעיצוב המתנה אותה מעניקים, תלויה לא מעט באופי האירוע בו ניתנת המתנה, בייעוד אותו אנו מועידים למתנה, ולא פחות חשוב למי בדיוק אנו מעניקים את המתנה. ישנם מקרים רבים בהם שילוב פרסומי של מוצרים או סמלי חברה עלול לפגוע מהותית באיכות החוויה של מקבל המתנה ובעקיפין לביטול היתרון המתקבל לכאורה מ"תוספת הפרסום" שלנו. זיהוי נקודת ההבדל בין הערך המוסף הנוצר מתוספת השילוב הפרסומי לבין הנזק הנוצר ממנו, היא קלה למדי אם מתחשבים בכמה נתונים, והיא זו שהופכת את המתנה שלנו לאיכותית יותר ומוערכת יותר.

 

    1. הקשר בין המוצר למתנה – שאלו את עצמכם האם המוצר שלנו קשור קשר ישיר למתנה שאנו מעניקים. דוגמה בולטת היא מתנה לעובדים בצוות הפיתוח של המוצר, או מנהל מחלקה האחראית על המוצר בארגון. קשר ישיר כזה לא רק שאינו פוגע במתנה אלא הופך אותה למקור גאווה שהעובד ישמח להציג לאחרים.
    2. שימושיות המתנה – שאלו את עצמכם האם המתנה שאתם מתכוונים להעניק היא מוצר צריכה הנמצא בשימוש יומיומי. חלק ממוצרי הצריכה מוערכים בעיקר בשל המעשיות שלהם ולאו דווקא בגלל העיצוב כך שהצגת המוצר אינה פוגעת בהנאה מהמתנה ומהשימוש בה. מתנה המשמשת לנוי לעומת זאת עלולה להיפגע מאד אם המוצר יבלוט מדי בעיצוב הכללי.
    3. למי מיועדת המתנה – זוהי אחת הנקודות החשובות בהחלטה בנושאים כמו מוצרים או מסרים ארגוניים. מתנה המיועדת לעובד פעיל, שונה ממתנה המיועדת לעובד הפורש מתפקידו, ממש כפי שמתנה המיועדת למנהל בכיר שונה ממתנה המיועדת ללקוח. זכרו כי ללקוחות שלכם ישנם שיתופי פעולה נוספים וכי אתם אינכם היחידים המעניקים להם מתנות וקחו זאת בחשבון, מתנה בעלת אופי "פרסומי" מדי ללקוח עלולה להפוך אותה למיותרת בעיניו והיא לא תזכה להערכה הנכונה מצדו. מנהל בחברה לעומתו ישמח להציג במשרדו את מוצרי החברה ככלי עזר בהטמעת הערכים הארגוניים אצל האורחים והעובדים המגיעים למשרדו.

זכרו כי בחירה נכונה במתנה המתאימה ביותר ומינון נכון של מסרים פרסומיים או מוצרי חברה בגוף המתנה, יעצימו את החווייה, יגרמו למקבל המתנה להציג אותה בגאווה, ואתם תצאו נשכרים מהשילוב המוצלח.

 

 

מתנות מקוריות - מעבר לרעיון

שירותים נוספים

אריזות מתנה ושילוח למתנות לעובדים ולקוחות

 אריזות מתנה ושילוח- בחרו ממגוון אריזות מעוצבות, פשוטות וממותגות, עם אפשרות לברכה שמית. 

 הזמנה מתמשכת - חסוך כסף רב בהזמנת כמות שנתית של מתנות הוקרה וקבלתם לפי הצורך בתוספת מיתוג אישי.

מידע כללי על  מגיני הוקרה